loading...

هر چه می خواهد دل تنگت بجو

ثبت مسائل گوناگون از قبیل اطلاعرسانی های اخباری ، اطلاعات عمومی و هر آنچه نیاز روز باشد

ایران با شکست آمریکا قهرمان شد

ادمین بازدید : 201 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

تيم ملي کشتي آزاد ايران موفق شد تيم آمريکا را در خاک خودش به زانو درآورد و قهرمان جام جهاني کشتي آزاد شود.


 

چهل و سومین دوره رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سالن فوروم شهر لُس آنجلس آغاز شده بود که تیم ملی کشورمان در دیدار نهایی به مصاف آمریکا رفت و در پایان با نتیجه 5 بر 3 مقابل حریف به پیروزی دست یافت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

آزادکاران کشورمان که در سه دیدار مرحله گروهی نیز به ترتیب با نتایج 8 بر صفر، 7 بر یک و 7 بر یک مقابل بلاروس، ترکیه و آذربایجان به پیروزی دست یافته بودند با کسب عنوان قهرمانی، ششمین قهرمانی ایران در این رقابت ها را رقم زدند. تیم ملی کشورمان در سه دوره قبلی این مسابقات هم، پیاپی قهرمان شده بود.

برای تیم کشورمان در این دیدار حسن رحیمی، بهنام احسان‌پور، حسن یزدانی، میثم مصطفی جوکار و کمیل قاسمی به پیروزی دست یافتند. مسعود اسماعیل پور، مرتضی رضایی قلعه و محمدحسین محمدیان مغلوب حریفان شدند.

ایران این مسابقه را 5 بر 3 از آمریکا برد.

نتایج انفرادی دیدار ایران - آمریکا:

۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی 5 (برنده) - تونی راموس 5

رحیمی یک کشتی پر افت و خیز با کشتی گیر آماده آمریکایی داشت و هر دو کشتی گیر از هم امتیاز می گرفتند که رحیمی در نهایت به دلیل داشتن امتیازات درشت تر، برنده کشتی شد و یک برد حساس را نصیب ایران کرد.

61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 9 - کلمن اسکات 7

در شروع کشتی احسانپور در سرپا رقیبش را به پل زد که حریفش هم رو کرد و احسانپور را به پل برد. داوران 4-4 دادند که آمریکایی ها اعتراض کردند و داوران در کمال تعجب امتیاز احسانپور را از او گرفتند و اسکات را 5 بر صفر پیش انداختند.

در ادامه احسانپور حریف را یک بار خاک کرد و یکبار هم خاک شد تا سه دقیقه اول 7 بر 2 تمام شود.

در دقیقه چهارم احسانپور از بالا حریفش را به پل زد اما داوران به جای 4 امتیاز، دو امتیاز به او دادند. در ادامه احسانپور یکبار هم حریفش را به بیرون برد و نتیجه 7-5 بسود اسکات شد.

اما احسانپور قصد تسلیم شدن نداشت و آنقدر حمله کرد تا دوبار حریف را در خاک نشاند و 9 بر 7 کشتی را بسود خود تمام کرد تا داوران هم حریف او نشوند.

۶۵ کیلو گرم: مسعود اسماعیل پور 1 - برنت متکالف 3

مسعود اسماعیل پور نتوانست انتظارات را برآورده کند و در حالیکه در سه دقیقه اول 3 بر یک عقب افتاده بود، سه دقیقه فرصت جبران داشت اما کاری نکرد تا بازنده شود و آمریکا به اولین بردش برسد.

۷۰ کیلوگرم: حسن یزدانی 3 - نیکولاس مارابل 1

یزدانی به درخشش خود در رده بزرگسالان ادامه داد و در یک کشتی حساس و پر تلاطم موفق شد 3 بر یک حریف آمریکایی که برنده جردن باروز نیز بود را مغلوب خود کند. این در حالی بود که داوری کاملا بسود میزبان بود اما یزدانی هم مانند احسانپور اجازه نداد داوران کشتی را از دستش خارج کنند. در دو دقیقه ابتدایی کشتی هم در حالی که یزدانی حمله می کرد داوران به ضرر او پوئن و اخطار دادند اما یزدانی با سه امتیاز، کشتی را بسود خود تمام کرد تا سومین برد به اردوی ایران بیاید.

۷۴ کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه 0 - جردن باروز 10

رضایی در کشتی با جردن باروز تحت تاثیر نام حریفش قرار گرفته بود و در سه دقیقه اول 6 امتیاز از دست داد. باروز در حالی که 4 دقیقه و نیم از کشتی گذشته بود، امتیازاتش را به 10 رساند تا آمریکا به دومین بردش برسد.

۸۶ کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار 12 - کلیتون فاستر 2

جوکار در همان ابتدای کشتی خاک شد اما پس از آن موتورش روشن شد و دوبار با فن درختکن حریف را به پل زد و 8 امتیاز گرفت. جوکار دو بار هم حریف را به بیرون از تشک برد و سه دقیقه اول 10 بر 2 به سود جوکار تمام شد. تنها چند ثانیه از شروع تایم دوم گذشته بود که جوکار یک بار دیگر فاستر را خاک کرد و با برتری 12 بر 2 چهارمین برد ایران را رقم زد تا تیم ملی در آستانه قهرمانی در جام جهانی قرار گیرد.

۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان 3 - جیک وارنر 3 (برنده)

ملی پوش جوان ایران که به یک وزن بالاتر آمده مبارزه جانانه ای داشت و در حالی که تا 4 ثانیه به پایان کشتی 3 بر یک جلو بود، وارنر روی قدرت و تجربه اش برای زیرگیری اقدام کرد و در حالی که محمدیان مقاومت می کرد تا خاک نشود، وارنر او را بارانداز کرد و 3 بر 3 پیروز کشتی شد. محمدیان نمایش خوبی داشت اما اسیر تجربه بالا و قدرت بدنی حریف شد.

۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی 3 - زاک ری 1

در حالی که همه انتظار مبارزه کمیل قاسمی با دلاگنف را داشتند، مربیان آمریکا زاک ری جوان گمنام اما بسیار پر زور خود را مقابل قاسمی قرار دادند. تا دقیقه پنجم یکبار داوران پوئن و اخطار کم کاری به ضرر کمیل دادند و یک بار هم به ضرر کشتی گیر آمریکایی. چون کمیل قاسمی امتیاز آخر را گرفته بود، برنده مسابقه بود به همین خاطر کشتی گیر آمریکایی برای زیرگیری و گرفتن امتیاز اقدام کرد که روی یک زیرگیری از سوی زاک ری، قاسمی در برگشت به پشت حریف رفت و او را در خاک نشاند تا پنجمین پیروزی و قهرمانی ایران در خاک آمریکا رقم بخورد.  منبع : ورزش 3

شاهکار بچه های اسکوچیچ در تهران - نفت 0 - فولاد 1/ شکست صدرنشين بعد از 19 بازي

ادمین بازدید : 201 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

فولاد با تک گل آلويس نونگ بازيکن کامروني موفق شد صدرنشين ليگ برتر را در ورزشگاه تختي شکست دهد.


 

به گزارش "ورزش سه"، نفت تهران با وجود شکست در بازی خانگی مقابل فولاد صدر جدول را حفظ کرد. شکست تراکتور در اصفهان بهترین خبری بود که در این روز تلخ به آن ها رسید.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر،ورزشگاه تختی، تماشاگر: 200 نفر
داور:احمد صالحی ،کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی ،علیرضا ایلدروم
اخطار: ماتیاس چاگو (51) از فولاد

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، لئوناردو پادووانی ، سیامک کوروشی، وحید حمدی نژاد، علیرضا عزت کرامت ، کمال کامیابی نیا ، ایمان مبعلی ، وحید امیری، غلامرضا رضایی (76 ارسلان مطهری)، حسین ابراهیمی ( 83 عباس بوعذار)
سرمربی:علیرضا منصوریان

فولاد خوزستان: علیرضا سلیمی، رضا احمدی، لئوناردو مساریچ، احمد آل نعمه، بهمن کامل، ماتیاس چاگو، محسن مسلمان، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات ( 88 هادی حبیبی نژاد)، محمد قاضی، آلویز نونگ (90 علی سینا ربانی )
سرمربی:دراگان اسکوچیچ

شرح بازی:
فولاد خوزستان که موفق شده بود تیم های استقلال و پرسپولیس را در استادیوم آزادی تهران شکست دهد، این بار در شرق تهران، در استادیوم تختی، جایی که گفته می شد قلعه تسخیر ناپذیر تیم نفت تهران است، به پیروزی رسید.
فولاد خوزستان با شکست دادن نفت تهران بر گرمای رقابت در بالای جدول رده بندی افزود و در فاصله پنج هفته مانده به خاتمه لیگ چهاردهم به مربع مدعیان قهرمانی بازگشت. این پیروزی ششمین پیروزی فولاد برابر نفت تهران محسوب می شود. فولاد که تاکنون در تهران به نفت نباخته، در ده بازی رودردروی این دو تیم، شش بار نفت تهران را مغلوب کرده، سه بار به تساوی دست یافته و یک بار هم در اهواز به نفت باخته است.
برد امروز فولادی ها در شرایطی به دست آمد که نفت به خصوص در شروع نیمه دوم نمایشی عالی و به شدت خطرناک داشت اما درخشش علی سلیمی و مدافعان فولاد به خصوص آل نعمه و مساریچ شاگردان اسکوچیچ را در کورش لیگ برتر نگه داشت . آنها با حفظ تک گل نونگ کاری کردند که به ندرت از پس تیمی در رقابتهای امسال لیگ برآمده است .
فولاد با این برد 44 امتیازی شد و به مربع مدعیان بازگشت. این ردحالی است که نفت صدرنشین با شکشت تراکتور در اصفهان توانست به بالانشینی خود ادامه دهد. 


شرح گل:
1-0 (فولاد): پاس عمقی تماشایی چاگو و فرار نونگ موقعیعت عالی را نصیب فولاد کرد که مهاجم کامرونی بدون اشتباه دروازه بیرانوند را در دقیقه 67 باز کرد.

بهترین بازیکن:
عملکرد مدافعان فولاد و دروازه بان این تیم مقابل خط آتش نفت فوق العاده بود و باید آن ها را مشترکاً به عنوان بهترین های زمین انتخاب کرد همچنین وحید امیری و حسین ابراهیمی از نفت نیز عالی کار کردند.

اتفاق ویژه:
کادر فنی نفت دو بار به رخ دادن خطای پنالتی توسط مدافعان فولاد معترض بود. یک بار روی توپی که به دست آل نعمه برخورد کرد و بار دوم روی شلوغی ضربه کرنر که منصوریان اعتقاد داشت پیراهن بازیکن تیمش را کشیده اند.

دقایق حساس:
دقیقه 10 – سانتر ایمان مبعلی از روی نقطه کرنر، از همه بازیکنان گذشت و به غلامرضا رضایی رسید و وی نیز با بی دقتی این توپ را از بالای دروازه فولاد به بیرون زد.
دقیقه 42 – پاس استثنایی اسماعیل شریفات، آلویز نانگ را با دروازه بان نفت تک به تک کرد، اما ضربه نانگ را بیرانوند با عکس العملی دیدنی دفع کرد.
دقیقه 45+1 – شوت ایمان مبعلی با پای چپ، موقعیت خطرناکی برای نفتی ها ایجاد کرد اما این بار با واکنشی دیدنی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 45+2 – کرنر ارسالی ایمان مبعلی را پادوانی با ضربه سر خطرناکی از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.
دقیقه 48 – کرنر ارسالی فولادی ها را آلویز نانگ از شش قدم به بیرون زد.
دقیقه 50 تا 52: روی 3 ضربه‌ی کرنر علیرضا عزتی دو بار و پادوانی یک بار دروازه فولاد را به شدت تهدید کردند که علیرضا سلیمی با دو واکنش دیدنی مانع از فرو ریختن دروازه قرمز پوشان شد .
دقیقه 53: فرار نونگ از پشت مدافعان نفت و ضربه ی او با فاصله ی زیاد به اوت رفت.
دقیقه 56: حرکت ترکیبی ابراهیمی، حمدی نژاد و شیری با ضربه ی تماشایی ابراهیمی از پشت محوطه جریمه راهی به دروازه فولاد نیافت.
دقیقه 60:شوت ایمان مبعلی از پشت محوطه ی جریمه از روی دروازه فولاد به اوت رفت.
دقیقه 61 :ضربه ی سر حسین ابراهیمی در شرایط ضد حمله به دست آل نعمه برخورد کرد اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.
دقیقه 62: حرکت عرضی وحید امیری و پاس او به کامیابی نیا با ضربه سر هافبک نفت مماس با تیرک افقی به اوت رفت.
دقیقه 76: ضربه ی خطرناک ارسلان مطهری از کنار دروازه فولاد به اوت رفت.

 در حاشیه:
* دراگان اسکوچیچ از رضا احمدی در خط دفاعی استفاده می‌ کند که این بازیکن از جوان های فولاد محسوب می‌ شود. او در این بازی یوسف وکیا و امید خالدی دو مدافع راست خود و مهرداد جماعتی دفاع چپ خود را به همراه ندارد.
* تیم نفت در خط حمله از حسین ابراهیمی، وحید امیری و غلامرضا رضایی استفاده می‌ کند و هدف علیرضا منصوریان استفاده از سرعت این سه بازیکن در فاز تهاجمی است.
* از بین بازیکنان نفت، ایمان مبعلی سابقه درخشانی در فولاد دارد. او با انگیزه ای بسیار در این بازی حاضر شده و جدالش با ماتیاس چاگو هافبک دفاعی فولاد تماشایی خواهد بود.
* محمدحسین میثاقی گزارشگر جوان شبکه سه این بازی را برای شبکه ورزش گزارش می‌ کند. مسابقه حساس نفت ـ فولاد در آخرین لحظات به کنداکتور شبکه ورزش اضافه شد.
*مصدومیت وحید حمدی نژاد در میانه های نیمه اول، دقایقی بازی را از وقفه انداخت.
* اسماعیل شریفات پس از چند بار اعتراض به داوری احمد صالحی با تذکر جدی این داور مواجه شد.
* نونگ مهاجم فولاد در صحنه ای که می توانست با دریبل مدافع نفت با بیرانوند تک به تک شود، توسط داور متوقف شد و با گذاشتن دست روی سر به این تصمیم واکنش نشان داد.
*هواداران تیم فولاد که از اهواز برای دیدن این بازی آمده بودند، به تشخیص نیروی انتظامی دچار بی انضباطی شده بودند و پلیس قصد داشت چند نفر را از جایگاه تماشاگران بیرون کند که با پادرمیانی هواداران دیگر این تیم، نیروی انتظامی، از این کار پشیمان شد.
*سروش رفیعی، یکی از بازیکنان محروم تیم فولاد، امروز با حضور در ورزشگاه، به تماشای بازی تیمش پرداخت.
*ترکیدن یکی پروژکتورهای ورزشگاه تختی صدای مهیبی را در ورزشگاه ایجاد کرد.
*پروژکتور دیگری حدود دقیقه 40 با ایجاد صدای مهیبی منفجر شد و تکه های شیشه آن بر روی سر تماشاگران می ریخت.
*گاسپار و داکروز با حضور در جایگاه ویژه این بازی را از نزدیک نظاره می‌کنند.سروش رفیعی بازیکن تیم ملی ایران در جام ملت‌های 2015 به سمت دستیاران کی‌روش رفت و با آنها خوش و بش کرد.
* مهدی بدرلو که گفته می‌شود مصدوم است روی نیمکت فولادخوزستان نشسته و نامش در لیست قرار دارد.
*رفیعی که بسیار با هیجان به دیدن بازی تیمش می پرداخت در بین دو نیمه با اوسیانو کروز دستیار کی روش شروع به صحبت درباره تیم فولاد کرد.
* اسماعیل شریفات در دقیقه 85 روی ضربه ی علیرضا عزتی مصدوم و به بیرون زمین انتقال داده شد.
* فولاد اولین تعویض خود را در دقیقه 86 انجام داد و این یک تعویض اجباری پس از مصدومیت شریفاتی بود که مصدوم شده بود.
*شریفات در لحظه خروج از زمین بازوبند خود را از دست علیرضا منصوریان گرفت.
*بعد از آنکه داور پایان بازی را اعلام کرد بازیکنان فولاد در زمین به شادی پرداختند.
* اسکوچیچ سرمربی فولاد بعد از پیروزی بازیکنانش به داخل زمین رفت و همه بازیکنانش را بقل کرد و به تک تک آنها تبریک گفت.
* علیرضا منصوریان سرمربی نفت بعداز اتمام بازی به داخل زمین رفت و با اسکوچیچ و بازیکنان فولاد دست داد و به آنها تبریم گفت.
*همه بازیکنان فولاد به سمت هواداران اهوازی حاضر در ورزشگاه رفتند و برای آنها دست زدند.
* علیرضا منصوریان در اتمام بازی به سمت هواداران تیم فولاد رفت و برای آنها دست زد.
*منصوریان پیش از آن که به رختکن برود در راه آل‌نعمه بازیکن فولاد را بوسید و به او تبریک گفت.

 

منبع : ورزش3

ویسی به هدفش رسید - استقلال خوزستان 1 پرسپوليس 1 یک امتیاز

ادمین بازدید : 181 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

اين اولين بازي در ليگ برتر بعد از رفتن حميد درخشان از روي نيمکت اين تيم بود که در نهايت با تساوي به پايان رسيد.


 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در اولین تجربه پانادیچ به عنوان مرد اول فنی کاری از پیش نبرد و در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کرد.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛ تماشاگر: 5000 نفر
داور: یداله جهانبازی ،کمک ها: سعید زارع ،حسین طالقانی
اخطار: کولی‌بالی (42) از استقلال خوزستان؛ امید عالیشاه (59) صادقیان (80) از پرسپولیس

استقلال خوزستان: پرویز کریمی، میثم مجیدی، محمد طیبی، مجید حیدری، موسی کولی‌بالی (62 کاردوست)، عبدالهادی خنیفر، محسن بیات (56 سیف الهی)، محمدرضا مهدوی، میثم بائو، مهدی مومنی، سیدمهدی سیدصالحی
سرمربی:عبداله ویسی

پرسپولیس: سوشا مکانی، حمید علی‌عسگر، میشائیل اومانیا، محمدرضا خانزاده، محسن بنگر(40 نورمحمدی)، احمد نوراللهی، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه، محمد نوری، هادی نوروزی (77 صادقیان)، مهدی طارمی (74 علیپور)
سرمربی: پانادیچ

دقایق حساس:
دقیقه 17 – فرار محمد نوری از جناح راست و ضربه محکم او از بالای دروازه استقلالی ها به بیرون رفت.
دقیقه 22 – پاس عمقی بازیکنان استقلال خوزستان از بین مدافعان پرسپولیس به مومنی رسید و وی این موقعیت تک به تک را به سمت دروازه این تیم زد اما سوشا مکانی با واکنشی به موقع توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 26 – امید عالیشاه با حرکتی سریع از بین مدافعان استقلال خود را به محوطه جریمه این تیم رساند اما با تعلل زیاد وی این موقعیت از دست رفت.
دقیقه 27 – سانتر بازیکنان پرسپولیس از جناح راست روی دروازه آبی پوشان را پرویز کریمی با خروجی به موقع از آن خود کرد.
دقیقه 29 – میثم بائو با پاسی زیبا مومنی را با دروازه بان پرسپولیس روبرو کرد اما خروج سوشا باعث از دست رفتن این توپ شد.
دقیقه 44 – حرکت دیدنی نورالهی در محوطه جریمه فولاد باعث ایجاد موقعیتی دیدنی شد، وی در حالی که سه ، چهار بازیکن تیم خوزستانی را جا گذاشت ضربه ای محکم را روانه دروازه پرویز کریمی کرد که این ضربه به تیرک دروازه این تیم برخورد کرد.
دقیقه 55 – توپ گیری مهدی مومنی در پشت محوطه جریمه سرخپوشان باعث بوجود آمدن موقعیتی برای آبی‌پوشان خوزستانی شد اما شوت وی را سوشا مکانی مهار کرد.
دقیقه 62 – موسی کولی بالی لحظاتی از قبل تعویض خود، شوتی را روانه دروازه پرسپولیس کرد اما باز هم سوشا مکانی با شیرجه ای این توپ را مهار کرد.
دقیقه 63 – حرکت محمد نوری در محوطه جریمه استقلال‌خوزستان فرصت خوبی را برای پرسپولیسی ها ایجاد کرد اما پاس عرضی وی را مدافعان خوزستانی دفع کردند.
دقیقه 85 – ضدحمله استقلالی ها توپ را به پشت مدافعان می‌ رساند و در حالی که مهاجم این تیم قصد تهدید دروازه پرسپولیس را داشت سوشا مکانی از دروازه بیرون آمد و توپ را از محوطه خطر دور کرد.
دقیقه 94 – حرکت زیبای نورالهی در محوطه جریمه آبی ها چیزی نمانده بود دروازه آنها را باز کند اما چرخش و شوت او با فاصله کمی از کنار دروازه ره بیرون رفت.

شرح گل:
0 – 1 (پرسپولیس): حرکت حمیدرضا علی عسگری در جناح چپ تیم استقلال‌خوزستان موقعیت خوبی را برای سرخپوشان ایجاد کرد و پاس وی طارمی را در فرصت گلزنی قرار داد و ضربه تمام کننده طارمی در بین مدافعان تیم استقلال گل اول را برای پرسپولیسی ها به ارمغان آورد.
1 – 1 (استقلال‌خوزستان) : در حالی که دقایق زیادی به پایان این بازی باقی نمانده بود، در دقیقه 84 محمدرضا مهدوی، یک توپ برگشتی را پشت محوطه جریمه پرسپولیس از آن خودش کرد و از همان جا با شوتی سنگین دروازه این تیم را باز کرد.

بهترین بازیکن:
سوشا مکانی را می‌ توان بهترین بازیکن این بازی دانست، وی بارها با عکس العمل های خود مانع فروریختن بیشتر دروازه پرسپولیس شد، البته مهدی طارمی، محمد نوری، میثم بائو و محمدرضا مهدوی نیز بازیکنانی بودند که در این بازی درخشیدند و برای تیم های خود موقعیت هایی را به دست آوردند.

اتفاق ویژه:
مسئله حضور تماشاگری ویژه و خودسر در زمین بازی یا همان جیمی جامپ، آرام آرام در فوتبال ما، در حال عادی شدن است و به نظر می‌ رسد تابوی آن شکسته شده است. از ورزشگاه آزادی گرفته تا ورزشگاه های دیگر، بازی ها مهمان ویژه ای روی چمن ورزشگاه دارند. در این بازی نیز همانند بازی تیم های دو روز گذشته استقلال و ذوب‌آهن سرو کله جیمی جامپی دیگر پیدا شد.

شرح بازی:
با تساوی تیم های پرسپولیس و استقلال‌خوزستان، اتفاق خاصی در جایگاه این دو تیم به وجود نیامد و پرسپولیسی ها کماکان در جایگاه نهمی و آبی های خوزستان نیز در جایگاه سیزدهم ایستاده اند.
این بازی، که به نسبت بازی زیبایی هم بود و دو تیم موقعیت های متعددی در آن داشتند، می‌ توانست سکوی پرتاب تیم استقلال‌خوزستان شود و آنها را تا جایگاه یازدهمی بالا بیاورد و سه امتیاز از شش امتیاز مورد نظر عبداله ویسی را تامین کند، اما آنها در نیمه اول به جزء یکی دو موقعیت، بازی را در اختیار سرخپوشان گذاشته بودند و بازی شان چمگی به دل نزد اما در نیمه دوم خوزستانی ها، مخصوصا بعد از دریافت گل، تلاششان را برای رسیدن به دروازه پرسپولیس کردند و البته موفق به فرو ریختن دروازه این تیم هم شدند، آنها پس از گل تساوی بازهم قصد رسیدن به دروازه سوشا مکانی کردند اما دیگر نتوانستند کاری را از پیش ببرند.
در طرف مقابل هم سرخپوشان، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بازی نسبتا خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اما بیشتر از یک بار نتوانستند دروازه آبی‌پوشان را فرو بریزند تا کماکان در میانه های جدول سیر کنند و نتوانند تغییر خاصی در جدول به وجود بیاورند.
در حال حاضر پرسپولیسی ها با 29 امتیاز در رده نهم و استقلالی های خوزستان نیز با 24 امتیاز در جایگاه سیزدهم جا خوش کردند و باید در ادامه بازی ها می‌ توانند به 5 امتیاز باقیمانده مورد نظر عبداله ویسی برسند یا خیر.

حاشیه بازی:
*روی پیراهنهای بازیکنان پرسپولیس نوشته شده بود استیل آذین ایرانیان که این نوشته در بازیهای قبل روی پیراهن قرمزها نبود.
* بر خلاف همیشه که اتوبوس تیم از هتل تا استادیوم توسط پلیس اسکورت می‌ شد در این بازی اتوبوی تیم از هتل تا استادیوم توسط هوادارها بدرقه شد.
* بازیکنان زیر نظر امامی‌فر و کریم باقری گرم کردند. ضمن اینکه تایکو گزارشی از تمرین ذخیره ها را به پانادیچ داد.
* در رختکن پرسپولیس پانادیچ در مورد تاکنیک پرسپولیس و نکاتی در مورد ارنج به بازیکنان گفت. همچنین نکاتی هم در مورد جایگیری بازیکنان در ضربات ایستگاهی و کرنل ها به آنها گفت
* در رختکن پرسپولیس پانادیچ در مورد تاکنیک پرسپولیس و نکاتی در مورد ارنج به بازیکنان گفت. همچنین نکاتی هم در مورد جایگیری بازیکنان در ضربات ایستگاهی و کرنل ها به آنها گفت.
*کریم باقری به شدت از سوی هواداران تشویق شد.
*در حالی که یک ساعت مانده بازی شروع شود کمتر از 5 هزار نفر به ورزشگاه آمده اند.از این تعداد که به ورزشگاه آمدند تعداد کمی طرفدار استقلال خوزستان هستند.
*کریم باقری و پانادیچ بازیکنان را قبل از بازی تمرین دادند.
* تبلیغ امروز روی پیراهن پرسپولیس، شرکت استیل‌آذین است. شرکتی که متعلق به حسین هدایتی است.
* بعد از ناهار، جلسه فنی باشگاه پرسپولیس با حضور پانادیچ و کریم باقری و بازیکنان برگزار شد.
* تایهومیر مربی بدنساز پرسپولیس گزارشی از بازیکنان ذخیره به پاناویچ داد.
* یک تصادف شدید در جاده منتهی به ورزشگاه باعث ترافیک شده بود.
*محسن بنگر پس از سه بار مصدومیت بالاخره در دقیقه 40 بالاجبار زمین بازی را ترک کرد.
*امید عالیشاه در حالی که برای زدن ضربه سری به هوا برخواسته بود پس از برخورد با مدافع حریف ابرویش شکافته شد و خونریزی کرد.
*اهوازی‌های حاضر در ورزشگاه پس از شنیدن خبر پیروزی تیم فولاد، به شادی پرداختند و هیاهویی را در ورزشگاه ایجاد کردند.
*قطع اینترنت ورزشگاه غدیر اهواز باعث اختلال در روند گزارش دهی خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شده بود و آنان اعتراض زیادی کردند.
*مهدی طارمی دومین تعویض تیم پرسپولیس هم بالاجبار انجام شد چرا که او نیز به دلیل مصدومیت جای خود را به بازیکن دیگر داد.

 

منبع ورزش3

پیروزی پرگل شیاطین سرخ برابر سیتی 4-2

ادمین بازدید : 140 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

منچستريونايتد با پيروزي 4-2 مقابل منچسترسيتي، جايگاهش در رتبه سوم جدول ليگ برتر را تثبيت کرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در روزی که اشلی یانگ نمایش بی نقصی ارائه داد، توانست با ‏پیروزی پرگل برابر رقیب همشهری، امیدواری بیشتری برای صعود مستقیم به رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ به دست آورد. 
سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه خسوس ناواس یک موقعیت خوب را از دست داد، سرخیو ‏آگوئرو در دقیقه 7 دروازه میزبان را باز کرد. همکاری جیمز میلنر و گائل کلیشی در سمت چپ، در ‏نهایت با پاس عرضی داوید سیلوا در دهانه دروازه به آگوئرو رسید و او هم در غفلت مدافعان ‏منچستریونایتد، با یک ضربه بغل پای ساده، دروازه دخیا را باز کرد.‏


بعد از گل باز هم این بازیکنان سیتی بودند که نمایش بهتری داشتند اما یونایتدها خیلی زود به بازی ‏برگشتند. ضربه بلند دخیا روی یک پاس به عقب، در سمت چپ به آندر هررا رسید. ستاره اسپانیایی هم با ‏یک ارسال خوب، اشلی یانگ را در نهایت دروازه صاحب موقعیت کرد. اشتباه کلیشی این موقعیت را ‏نصیب هافبک یونایتد کرد که با دو ضرب، در نهایت دروازه هارت را باز کند.‏
بعد از این گل از سرعت بازی تا اندازه ای کاسته شد و دو تیم نمایش متعادلی داشتند تا اینکه در دقیقه ‏‏27، مروان فیلنی منچستریونایتد را پیش انداخت. ارسال دیدنی یانگ از گوشه محوطه جریمه به تیر دوم، ‏با ضربه سر خوب فلینی، حساب کار را 2-1 کرد. این بار هم کلیشی در دریافت گل مقصر بود.‏


بعد از این گل بار دیگر بازیکنان سیتی حملات خطرناک تری روی دروازه میزبان انجام دادند و می ‏توانستند در دقیقه 43 به گل تساوی برسند اما حضور به موقعیت والنسیا، دروازه دخیا را بسته نگه داشت ‏و نیمه اول با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید.‏
سیتی نیمه دوم را با یک تعویض آغاز کرد و اکلیم مانگالا جانشین ونسان کمپانی مصدوم شد. نیمه دوم را ‏منچستریونایتد بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی، رونی می توانست در دو نوبت دروازه سیتی را ‏باز کند اما واکنش های خوب هارت، دروازه این تیم را نجات داد.‏
حملات شیاطین سرخ ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 67، خوان ماتا گل سوم تیمش را به ثمر رساند. 


‏پاس در عمق رونی به ماتا، ستاره اسپانیایی را با هارت تک به تک کرد و او هم با یک بغل پای مطمئن، ‏دروازه را باز کرد؛ البته در تصاویر آهسته به نظر می رسید ماتا در هنگام ارسال پاس رونی، در آفساید ‏قرار داشت.‏
یونایتدها که دست بردار نبودند، در دقیقه 73 به گل چهارم رسیدند. ارسال اشلی یانگ از روی یک ضربه ‏آزاد، روی اشتباه مانگالا در پر کردن آفساید، با ضربه سر اسمالینگ به گل چهارم منچستریونایتد تبدیل ‏شد.‏


بعد از این گل بازی متعادل تر شد و بازیکنان منچسترسیتی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات ‏بیشتری ترتیب دادند تا اینکه در 89 توسط آگوئرو به گل دوم رسیدند. پاس عمقی فرانک لمپارد، در گوشه ‏محوطه جریمه به زابالتا رسید و او هم با پاس رو به عقب، آگوئرو را صاحب موقعیت کرد. ضربه ستاره ‏آرژانتینی بعد از برخورد به دست دخیا، در نهایت وارد دروازه شد.‏
در دقایق پایانی دو تیم موقعیت های دیگری هم برای گلزنی داشتند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد ‏و منچستریونایتد با این پیروزی 65 امتیازی شد و اختلاف با رقیب همشهری را به 4 امتیاز افزایش داد. ‏منبع ورزش3

 

ایران با غلبه بر آذربایجان فینالیست شد

ادمین بازدید : 173 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با پیروزی در سومین دیدارش در جام جهانی آمریکا مقابل آذربایجان جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کرد.


 

در ادامه مسابقات چهل و سومین دوره رقابت های جام جهانی کشتی آزاد که از بامداد دیروز (یکشنبه) در سالن فوروم شهر لُس آنجلس آغاز شده است، تیم ملی کشورمان در سومین و آخرین دیدارش در مرحله گروهی به مصاف آذربایجان رفت که در نهایت با نتیجه 7بر یک مقابل حریف به پیروزی دست یافت و جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کرد.

به گزارش فارس، آزادکاران کشورمان که به ترتیب در اولین و دومین دیدارشان با نتیجه 8 بر صفر و 7 بر یک مقابل بلاروس و ترکیه به پیروزی دست یافته بودند با کسب سومین پیروزی با 9 امتیاز و به عنوان تیم اول گروه دوم راهی دیدار پایانی شد. پیش از این آمریکا جواز حضور در فینال را کسب کرده بود.

برای تیم کشورمان در این دیدار حسن رحیمی، بهنام احسان‌پور، سیداحمد محمدی، حسن یزدانی، مرتضی رضایی قلعه، میثم مصطفی جوکار و پرویز هادی به پیروزی دست یافتند و تنها رضا یزدانی مغلوب حریفش شد.

از مهم ترین حوادث این دیدار می توان به پیروزی بهنام احسان پور، کشتی گیر جوان کشورمان مقابل حاجی علی‌یف، قهرمان جهان و اروپا در سال 2014، اشاره کرد. علی‌یف در فینال مسابقات جهانی 2014 ازبکستان با پیروزی با ضربه فنی مقابل مسعود اسماعیل پور قهرمان شده بود.

سیداحمد محمدی نیز در یک دیدار جذاب و دیدنی از سد طغرل عسگراف، قهرمان وزن 60 کیلوگرم المپیک 2012 لندن گذشت. حسن یزدانی، دیگر کشتی گیر جوان کشورمان نیز با نتیجه 10 بر 8 و در یک رقابت دیدنی و جذاب مقابل روسلان دبیرگاجیف، قهرمان 2014 اروپا به برتری دست یافت. مرتضی رضایی نیز با نتیجه 10 بر صفر مقابل جبرئیل حسن اف، نفر سوم جهان و قهرمان اروپا به پیروزی رسید.رضا یزدانی مغلوب شریف شریف‌اف (قهرمان المپیک لندن در وزن 84 کیلوگرم) شد.

تیم ملی کشورمان برای کسب عنوان قهرمانی از ساعت 5:15 بامداد امروز در دیدار فینال به مصاف آمریکا خواهد رفت.

تیم های روسیه و آذربایجان هم که به عنوان دوم گروه دست یافتند از ساعت 3:45 بامداد در دیدار رده بندی برای کسب عنوان سوم مسابقه خواهند داد.

ایران 7- آذربایجان 1
* نتایج دیدارهای انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده - جلال سلیمان اف (8 بر 2)
61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور، برنده - حاجی علی‌یف (5 بر 5)
65 کیلوگرم: سیداحمد محمدی، برنده - طغرل عسگراف (14 بر 10)
70 کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده - روسلان دبیرگادجیف (10 بر 8)
74 کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه، برنده - جبرئیل حسن اف (10 بر صفر)
86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار، برنده - الکساندر گوستیف (12 بریک)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی، - شریف شریف‌اف برنده ( 1-8)
125 کیلوگرم: پرویز هادی ، برنده - جمال الدین ماگومدوف ( 11- 2)
منبع : ورزش 3

 

 

5. بازار کالا و خدمات

ادمین بازدید : 132 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات ()

این بازار اولین بازار تشکیل شده به وسیله انسان ها است . در واقع انسان ها در گذشته و حال یاد گرفته اند که محل متشکلی را برای خرید و فروش کالاهای خود داشته باشند  و قوانین و عرف حاکم بر این بازار را رعایت کنند . در بازار کالا در قبال کالا و خدمات ، واحد پولی مورد پذیرش ، به عنوان تسهیل کنندۀ معاملات مورد استفاده قرار می گیرد . در این بازار ، ارزش هر کالا یا خدمات با مبلغی پول تعریف و عرضه می شود و معمولا معملات درون این بازار ، تحت مکانیسم های شناخته شده ای صورت می گیرد . در این بازار کالاها و خدمات به گونه و نوع های مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آنها تحت حاکمیت قوانین و عرف خاص پذیرفته شدۀ خود مورد معامله قرار می گیرند . در این نوع بازار واحد پولی ، به عنوان واسطه معاملات می تواند در بخش های مختلف بازرا به راحتی جا به جا شود و هیچ گونه محدودیتی برای آن وجود ندارد .در واقع ...

5. چه کسانی در معرض خطر ابتلا به دیابت هستند ؟

ادمین بازدید : 156 شنبه 22 فروردين 1394 نظرات ()

* تمامی افراد بالای 40 سال در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 هستند و باید هر 3 سال یک بار تحت آزمایش قند خون قرار بگیرند . * افرادی که دچار اضافه وزن می باشند و حداقل یک یاز شرایط زیر را دارند ، نیز در معرض ابتلا به دیابت نوع 2 هستند و انجام آزمایشات مکرر قند خون در آنها باید در سنین زیر 40 سال یا با فواصل کوتاه تر ، یعنی هر 1 یا 2 سال یک بار انجام شود : ...

4. مزایای ورود به بورس

ادمین بازدید : 177 شنبه 22 فروردين 1394 نظرات ()

 ﻣﺰﺍﻳﺎ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺑﻮﺭﺱ

ﺑﺮﺍی ﺷﺮﻛﺘﻬﺎ ﺩﺭﺍﻳﻦ ﺑﻴﻦ ﺳﻮﺍﻟﻲ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺁﻥ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ , ﭼﺮﺍ ﺷﺮﻛﺘﻬﺎ ﺑﺮﺍی ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﻧﺸﺎﻥ می ﺩﻫﻨﺪ ﻭ ﺍﺳﺎﺳﺎ ﻣﺰﺍﻳﺎی ﺣﻀﻮﺭ ﺷﺮﻛﺘﻬﺎ ﺩﺭﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﭼﻴﺴﺖ ؟ ﺩﺭﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﭘﺮﺳﺶ سعی ﻧﻤﻮﺩﻳﻢ ﺑﻪ ﺍﺧﺘﺼﺎﺭ ﭘﺎﺭﻩ ﺍی ﺍﺯ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﺑﺎﺍﻫﻤﻴﺖ ﺭﺍ ﺑﻴﺎﻥ ﻧﻤﺎﺋﻴﻢ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺟﻤﻠﻪ می ﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺯﻳﺮ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩ :

ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﻫﺎی ﻣﺎﻟﻴﺎﺗی , ﺷﺮﻛﺘﻬﺎیی ﻛﻪ ﺩﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﻣﻮﺭﺩ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﻗﺮﺍﺭمی گیرند ﻣﺎﺩﺍﻣﻴﻜﻪ ﺍﺯ ﻟﻴﺴﺖ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺑﻮﺭﺱ ﻭﺍﻭﺭﺍﻕ ﺑﻬﺎﺩﺍﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﻧﮕﺮﺩﻳﺪﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ , ﻣﻰ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻧﺮﺥ ﻣﻘﻄﻮﻉ ﻣﺎﻟﻴﺎﺕ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺍﺯ % 10 ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﻣﺎلیاتی ﺑﻬﺮﻩ ﻣﻨﺪ ﮔﺮﺩﻧﺪ. ﺩﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﺑﻪ ﺟﻬﺖ ﺗﻤﺮﻛﺰ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻫﺪﻑ ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﺩﺭﺣﻘﻮﻕ ﺷﺮﻛﺘﻬﺎی ...

3. مزایای سرمایه گذاری در بورس چیست ؟

ادمین بازدید : 223 شنبه 22 فروردين 1394 نظرات ()
ﻣﺰﺍﻳﺎی ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬﺍﺭی ﺩﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﺣﺎﻝ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﻳﺪ ﻛﻪ ﭼﺮﺍ ﺁﺣﺎﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭﺧﺼﻮﺹ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﻣﻲ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ . ﺩﺭﺍﻳﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺫﻛﺮ ﭼﻜﻴﺪﻩ ﺍی ﺍﺯ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻣﻮﺛﺮ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﺮ ﺧﻮﺍﻫﻴﻢ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ : ﻧﺒﻮﺩ ﺣﺪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻣﺠﺎﺯ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی ﻛﻪ ﻫﺮ ﻓﺮﺩی ﺑﺎ ﻫﺮ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺍﻣﻜﺎﻥ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ . ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ ﺩﺭﺑﺎﺯﺍﺭ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺭﺍحتی ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﻴﺪ ﺑﺎ ﻣﺒﻠﻎ ﻳﻚ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺭﻳﺎﻝ ﺑخشی ﺍﺯﺳﻬﺎﻡ ﻳﻚ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺰﺭﮒ ﻭﻣﻌﺘﺒﺮ ﺭﺍ ﺧﺮﻳﺪﺍﺭﻱ ﻧﻤﺎﺋﻴﺪ . ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﻮﺭسی ﻭﺟﻮﺩ ﻧﻤﻲ ﺩﺍﺷﺖ , ﺑﻪ سختی ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻴﺪ ﺩﺭﺷﺮﺍﻳﻂ عادی ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺒﻠﻎ ﺣﺮﻛﺖ اقتصادی خاصی ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﻴﺪ . ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﻧﻘﺪ ﺷﻮﻧﺪﮔﻰ ﺑﺎﻻ ﻛﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﮔﺮﺩﻳﺪﻩ ﺗﺎ ﺩﺭﺷﺮﺍﻳﻂ عادی ﻭﺭﻭﺩ ﻭ ﺧﺮﻭﺝ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺩﺭ ﻛﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮔﺮﺩﺩ . ﻛﻪ ﻳﻘﻴﻨﺎ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺍﻟﻜﺘﺮﻭﻧﻴﻜﻲ ﺑﺎﺯﺍﺭ (ﻛﻪ ﻣﻘﺪﻣﺎﺕ ﺁﻥ ﺩﺭﺣﺎﻝ ﺍﺟﺮﺍ ﺍﺳﺖ) ﺍﻳﻦ ﻣﺪﺕ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ حتی ﺑﻪ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻘﻠﻴﻞ ﭘﻴﺪﺍ ﻧﻤﺎﻳﺪ ﻛﻪ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﭼﻨﻴﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ مشابهی ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﺩﺭﺳﺎﻳﺮ رویه های سرمایه گذاری ﻳﺎﻓﺖ می ﺷﻮﺩ ﺑﺎﺯﺩﻩ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﭘﺮﺑﺎﺯﺩﻩ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ...

تعداد صفحات : 9

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 91
 • کل نظرات : 7
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 25
 • آی پی دیروز : 93
 • بازدید امروز : 270
 • باردید دیروز : 298
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 891
 • بازدید ماه : 13,121
 • بازدید سال : 283,743
 • بازدید کلی : 571,143